Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wizyta gości z Litwy i Białorusi w Łomży

Przedstawiciele domów dziecka i ośrodków pomocy społecznej z Litwy i Białorusi przez kilka dni będą przyglądać się jak działają tego typu placówki w Polsce. Kilkunastoosobowa grupa przyjechała do Łomży na zaproszenie tutejszego oddziału Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Jak podkreśla Antoni Jankowski – dyrektor Domu Dziecka Polskiego w Solecznikach na Litwie, głównym celem wizyty jest podpatrywanie polskich rozwiązań w zakresie funkcjonowania pomocy społecznej.


Wczoraj goście zapoznawali się z funkcjonowaniem domu pomocy społecznej w Łomży i wyszli stamtąd pod dużym wrażeniem.
W Polskim Domu Dziecka w Solecznikach jest 40 wychowanków. Soleczniki to region Litwy w którym mieszka największa diaspora polska.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę