Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Prezydent Łomży będzie miał (wreszcie) rzecznika prasowego

Mieczysław Czerniawski szuka sobie rzecznika prasowego. Właśnie ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta Łomży. Stanowisko to pozostaje nieobsadzone od prawie siedmiu lat. Ostatnim rzecznikiem prasowym prezydenta Łomży był Marcin Skawski, który funkcję pełnił w pierwszych latach rządów Jerzego Brzezińskiego. Później rzecznika prasowego już nie było, choć w ratuszu funkcjonuje Biuro Prasowe.

Od swojego rzecznika prasowego prezydent Mieczysław Czerniawski wymaga wykształcenia wyższego magisterskiego (preferowane o kierunkach: dziennikarstwo, public relations, stosunki międzynarodowe, socjologia, komunikacja społeczna), minimum 5-letniego stażu pracy, w tym co najmniej trzyletniego doświadczenia we współpracy z mediami, a także m.in. bardzo dobrej znajomość prawa samorządowego, prawa prasowego, ustawy o dostępie do informacji publicznej, ustawy o ochronie danych osobowych, itp. Wśród dodatkowych wymagań pojawia się znajomość rynku mediów w regionie, znajomość struktury i zasad funkcjonowania administracji samorządowej oraz zakresów zadań poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego w Łomży czy umiejętność pracy w warunkach stresu, pod presją czasu i w sytuacjach kryzysowych.
Pierwszym zadaniem rzecznika ma  być dbanie o publiczny wizerunek Prezydenta Miasta oraz Urzędu Miejskiego. Spełniający warunki, zainteresowani praca kandydaci, komplet dokumentów (CV, list motywacyjny, kserokopie dyplomów, oświadczenia itp...) mogą składać do 6 maja 2011 r. do godz. 15:30. w Urzędzie Miejskim przy Starym Rynku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę