Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypalał trawę, spalił sąsiadom altanki...

Wypalanie trawy może spowodować poważne konsekwencje. Przekonał się o tym 50-latek, który wypalał trawę na swojej działce. Gdy pozostawił palącą się roślinność bez nadzoru ogień po chwili rozprzestrzenił się na sąsiednią posesję. W wyniku tego doszczętnie spłonęły dwie stojące tam altanki.

Do zdarzenia doszło w okolicach Grajewa. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale teraz 50-latka czeka sąd i ...nie tylko pretensje sąsiadów. Policjanci przypominają, że wypalanie traw jest zabronione. Niestety jeszcze jest częstym zjawiskiem, choć właściwie co roku podpalane trawy wymykają się spod kontroli, a efektem są pożary skutkujące często dużymi stratami finansowymi, a czasami nawet ofiarami śmiertelnymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę