Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pod Siemieniem

Rozlewiska - tym razem wiosenne - zmieniają Narew całkowicie. Trudno w pierwszej chwili odgadnąć, gdzie toczy się główny nurt. Z platformy widokowej w Siemieniu niedaleko Łomży można uchwycić koryto rzeki 3-krotnie na jednej fotografii. To swoisty pokaz potęgi przyrody, cykliczne przypomnienie o konieczności dostosowania się, a nie dominacji za wszelką cenę. Człowiek ma pamięć krótką. Co postępuje szybciej: zwiększanie oświaty czy utrwalanie się złych przyzwyczajeń ? Dobrze, że na straży tego królestwa przyrody ustanowiono Park Krajobrazowy Doliny Narwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę