Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Spalił się we śnie...

78-letni mężczyzna zginął w pożarze domu w Wąsoszu niedaleko Szczuczyna. Rano sąsiedzi dostrzegli wydobywający się z jednego z okien domu dym. Wezwani na miejsce strażacy w trakcie prowadzenia akcji gaśniczej znaleźli częściowo zwęglone już zwłoki jedynego mieszkańca domu. - Pożar wybuchł znacznie wcześniej niż nam go zgłoszono - prawdopodobnie jeszcze w nocy, a mężczyzna zmarł we śnie, nim jego ciało objęły płomienie – tłumaczy mł. bryg. Andrzej Jabłoński z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Wydobywający się dym z jednego z okien niewielkiego, murowanego domu z drewnianym sąsiedzi zauważyli ok. godzi. 7 rano i wówczas wezwano na miejsce strażaków. Poza jednostką ratowniczo-gaśniczą z Grajewa na miejscu zjawili się także ochotnicy ze Szczuczyna i Wąsosza. Na ratunek dla mieszkającego samotnie w domu starszego mężczyzny było już za późno. Strażacy odnaleźli  jego ciało.
- Było częściowo zwęglone i wyglądało tak jakby mężczyzna leżał na łóżku, które całkowicie spłonęło – mówi komendant Jabłoński.      
Według wstępnych ustaleń przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę