Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Był tak pijany, że w alkomacie zabrakło skali

Kompletnie pijany 28 latek, kierowca opla, zatrzymany w jednej z wsi pod Knyszynem w województwie podlaskim. Był tak pijany, że na przenośnym urządzeniu do badania stanu trzeźwości zabrakło skali. Ponowny test alkomatem stacjonarnym w komendzie wykazał prawie 4,5 promila. W Łomży policjanci w weekend zatrzymali sześciu pijanych kierowców, przy czym nasz rekordzista „wydmuchał” raptem 2,58 promila alkoholu.

Łomżyńskim rekordzistą był 39-letni rowerzysta. Został zatrzymany gdy zygzakiem jechał Groblą Jednaczewską. Izabela Białomyzy z KMP w Łomży zauważa, że pijanego rowerzystę zatrzymano w niedzielę rano o godz.8.45. Okazało się, że to nie jedyny wracający po ciężkiej nocy do domu. Dwadzieścia minut później policjanci na ul. Zjazd zatrzymali pijanego kierowcę mercedesa. 43-letni mieszkaniec Piątnicy miał 2,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Pozostali zatrzymani pijani kierowcy byli już „bardziej trzeźwi”. Powyżej promila (1,5) miał jeszcze tylko kierowca BMW, a reszta mieściła się w skali od 0,7 do 1 promila.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę