Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Biurowiec miastu nie jest potrzebny

Główne zdjęcie
Biurowiec przy ul. Senatorskiej

Na niemal 950 tysięcy złotych została wyceniona dawna siedziba Oddziału Urzędu Statystycznego przy ul. Senatorskiej w Łomży. Ratusz, właściciel nieruchomości, właśnie ogłosił, że opuszczony już budynek zamierza sprzedać.

„Pod młotek” pójdzie zarówno trzykondygnacyjny budynek jak i działka na której on się znajduje. Biurowiec ma łączna powierzchnię użytkową 977 m². Do tego dochodzą jeszcze obiekty towarzyszące w postaci garażu i budynku gospodarczego o łącznej pow. zabudowy 69,75 m², które w sumie z biurowcem wyceniono na 793 tysięcy 20 złotych. Sama działka na której one się znajdują ma powierzchnię 735 m² i jej wartość – według wyceny ratusza – to 152 483 zł.
Na razie nie ogłoszono kiedy odbędzie się przetarg na sprzedaż nieruchomości. Zgodnie z prawem  najpierw samorząd musi ogłosić, że w ogóle zamierza ją sprzedawać.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę