Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W łomżyńskim PKS-ie na razie bez zmian - firmą nadal będzie zarządzał Adam Wykowski

Adam Wykowski pozostanie na stanowisku prezesa łomżyńskiego PKS - poinformowała w sobotę (16.04) rada nadzorcza tego przedsiębiorstwa. Tydzień temu komisja konkursowa przesłuchała trzech kandydatów - Adama Wykowskiego, Andrzeja Kiełczewskiego - byłego prezesa PEPEES w Łomży i Bartosza Ziemianowicza z Zambrowa.

Ostatecznie wybór padł na Adama Wykowskiego kierującego już w ostatnich latach łomżyńską firmą. Pełnić on będzie swoje obowiązki przynajmniej do czasu przejęcia PKS, razem z innymi podobnymi przedsiębiorstwami w naszym województwie, przez samorząd województwa, który ostatnio wyraził taką wolę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę