Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

1,5 tony podróbek w Łomży

Główne zdjęcie
Ciężarówka wyładowana pudłami z podróbkami

W nocnych z czwartku na piątek, w czasie rutynowych działań na drodze Grupa Realizacyjna Urzędu Kontroli Skarbowej w Białymstoku wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komedy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymała do kontroli samochód ciężarowy. Okazało się, że przewożono nim około 1,5 tony różnego rodzaju towarów znanych marek w tym m.in. garnitury, torebki, buty, okulary i paski z podrobionymi znakami towarowymi.

- Towar zatrzymano i zabezpieczono. Na razie nie jest znana jego wartość. Trwa liczenie towaru i szacowanie strat jakie z tego tytułu mógł ponieść Skarb Państwa – podaje Izabela Głowacka rzecznik prasowy Urzędu Kontroli Skarbowej w Białymstoku.
Jak mówi tego typu zdarzenia zdarzają się, ale nie jest ich dużo. W tym wypadku na uwagę zasługuje skala przejętego podrabianego towaru.
Jak dodaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży do zatrzymania półciężarówki doszło ok. godz. 1.00 w nocy na Placu Kościuszki w  Łomży. Samochodem kierował 30-latek, Polak z jednej z miejscowości pod Warszawą.  Został zatrzymany przez policję. Na razie nie wiadomo skąd pochodził przewożony przez niego towar.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę