Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie przełaje 3-cie w Polsce!

Główne zdjęcie
Na zdjęciu ekipa młodzików klubu, która wywalczyła I miejsce w Polsce

Po podsumowaniu wszystkich imprez zaliczanych do ministerialnej punktacji „współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży” w biegach przełajowych okazało się, że LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża znalazł się na świetnej trzecie3j pozycji w kraju. W tym miejscu należy dodać, że w rywalizacji lekkoatletycznej bierze udział ponad 300 klubów sportowych z Polski.

- Nasz klub zgromadził w sumie 64 punkty a na całość zapracowało 24-ech zawodników we wszystkich trzech kategoriach wiekowych jakie ministerstwo bierze do współzawodnictwa – cieszy się Andrzej Korytkowski, prezes klubu. - Najlepiej wypadli młodzicy (40 pkt.), którzy 3-ci raz z rzędu wygrali współzawodnictwo w Polsce, dobry występ 3-ch juniorek (16 pkt.) dal 12-te miejsce w tej kategorii wiekowej a juniorzy młodsi (8 pkt.) zostali sklasyfikowani na 38-mej lokacie. Indywidualnie najwięcej punktów zdobyli: Ewelina Lubiejewska (9pkt.), Grzegorz Chyliński (6), Michał Kołdys (5) i Katarzyna Smakowska (4). Teraz zawodnicy przygotowują się do sezonu letniego, który zaczyna się już za 3 tygodnie. Mamy nadzieję, że również na stadionie będą tak dobre wyniki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę