Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Wycisnęli medale

Główne zdjęcie
Adrian Lipiński

Z czterema medalami, w tym jednym złotym, wrócili uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży z Białegostoku, gdzie odbywały się XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Najlepiej z łomżan spisał się Adrian Lipiński, który z wynikiem 100 kg, zajął pierwsze miejsce w grupie wiekowej do lat 18 w kat. wag.60 kg.

W zawodach, w których rywalizowali w sumie uczniowie 13 szkół, bardzo dobrze spisali się także Tomasz Popkowski i Mateusz Kalinowski. Obaj zajęli drugie miejsca, przy czym Tomasz w grupie wiekowej do lat 20 w kat. wag. do 100 kg, a Mateusz w grupie wiekowej do 18 lat w kat. wag. 75 kg. Pierwszy z nich uzyskał wynik 120 kg, drugi wycisnął 117,5 kg.

Czwarty medal – brązowy – wywalczył Paweł Michałowski, który podnosząc sztangę o ciężarze 100 kg zajął III miejsce w grupie wiekowej do 18 lat w kat. wag. do 67,5 kg.
W zawodach wystartował także Mariusz Śleszyński. Niestety on nie załapał się na podium. Z wynikiem 115 kg zajął czwarte miejsce w grupie wiekowej do lat 20 w kat. wag.90 kg.

W sumie reprezentacja "Mechaniaka" zajęła piąte miejsce drużynowo. Trenerem i opiekunem łomżyńskich ciężarowców jest Zbigniew Turowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę