Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Więzienie w Czerwonym Borze większe

Już blisko tysiąc osób może być osadzonych w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze. Właśnie do użytku więźniom oddano już szósty więzienny pawilon mieszkalny. Może w nim przebywać około 170 osób, a w całym więzieniu już 962 osadzonych.

Zakład Karny w Czerwonym Borze powstał w 2001 roku. Od tego czasu, na obszarze ok.13 ha przejętych po dawnych koszarach wojskowych, stworzono największe w regionie więzienie. Oddany do użytku pawilon budowano od 2008 roku.

Zakład w Czerwonym Borze przeznaczony jest dla tymczasowo aresztowanych, skazanych dorosłych odbywających karę pozbawienia wolności po raz pierwszy w zakładzie typu zamkniętego, półotwartego i otwartego oraz skazanych młodocianych zakwalifikowani do odbywania kary w zakładzie karnym typu półotwartego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę