Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Minikarambol w Łomży

Dwie osoby ranne i pięć uszkodzonych samochodów to finał minikarambolu do którego doszło wczoraj po południu na Alei Legionów w pobliżu dworca PKS w Łomży. Zaczęło się od kierowcy opla zafiry, który uderzył w tył jadącego przed nim audi.

Audi uderzyło w golfa, golf w innego golfa, a ten w poprzedzającego go audi. Jakby tego było mało w tył zafiry, która – według policji rozpoczęła całą serię – uderzył jeszcze ford mondeo.
Ranni to 40 letnia kierowca środkowego audi i jej pasażer. Oboje trafili do szpitala. Ona doznała urazu kręgosłupa, on ogólnych potłuczeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę