Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wandale na ulicach Łomży

Kilkanaście uszkodzonych i okradzionych samochodów to efekt działalności dwóch nastolatków z Łomży. 16. i 17-latka policjanci zatrzymali w ubiegłym tygodniu. Ten starszy tylko jednej nocy z czwartku na piątek powyłamywał lusterka i porysował pięć samochodów, a w kolejnym wybił szybę.

Jak podaje Izabela Białomyz z KMP w Łomży 17-latek siał zniszczenie przede wszystkim na ulicy Bernatowicza. Swoją agresję, tuż przed północą, wyładował na zaparkowanych tu fordach mondeo i eskorcie, oplach vectrze i omedze, skodzie i seacie. Policjanci zawiadomieni o niszczącym samochody wandalu, po kilkunastu minutach zatrzymali nastolatka, który przyznał się do niszczenia samochodów. Właściciele uszkodzonych aut straty wycenili na 3,7 tys zł.

Kolejny zatrzymany przez policję nastolatek (16 lat) swój wolny czas spędzał okradając samochody. Na przełomie marca i kwietnia włamał się do pięciu aut zaparkowanych przy ul. Porucznika Łagody, Bohaterów Monte Cassino i Stacha Konwy, skąd zabierał radioodtwarzacze i zestawy CB radia. Wybił także szybę w passacie przy ul. Kazańskiej i próbował się włamać do audi zaparkowanego przy Moniuszki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę