Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Czyżewie odsłonięto tablicę poświęconą Lechowi Kaczyńskiemu

Prezes Prawa i Sprawiedliwości i burmistrz Czyżewa Anna Bogucka odsłonili wspólnie tablicę poświęconą prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu w rocznicę katastrofy pod Smoleńskiem.

Rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu, w której zginęło 96 osób, upamiętniono w Czyżewie także zasadzeniem trzech Dębów Pamięci, z których pierwszy poświęcono parze prezydenckiej, drugi wicemarszałkowi Sejmu Krzysztofowi Putrze i trzeci - pozostałym ofiarom tej tragedii.

"Musimy pamiętać o tych wydarzeniach, bo przeszłość i przyszłość stanowią całość i nie można ich sobie przeciwstawiać"- powiedział Jarosław Kaczyński dziękując mieszkańcom Czyżewa za tę uroczystość.

Na tablicy pamiątkowej odsłoniętej w hallu Urzędu Miejskiego przypomniano wydarzenia sprzed 3,5 roku, kiedy to ówczesny prezydent Rzeczpospolitej odwiedził gminę, żeby osobiście przyjąć przyznany mu akt Honorowego Obywatelstwa Czyżewa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę