Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

„Lewe” papierosy w Punto

Mieli szybko zarobić, już stracili, a jeszcze czeka ich tłumaczenie się przed sądem i kara... Dwóch 25-latków z Łomży w samochodzie przewoziło 400 paczek papierosów bez znaków akcyzy. Zatrzymali ich policjanci, którzy w trakcie przeszukiwania garażu jednego z nich znaleźli jeszcze 1300 takich paczek.

Jak podaje policja w czwartek późnym wieczorem łomżyńscy funkcjonariusze, którzy pełnili służbę na terenie miasta zatrzymali do kontroli fiata Punto. Autem podróżował dwóch 25-letnich łomżan. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyźni w bagażniku pojazdu przewozili 400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W związku z tym funkcjonariusze przeszukali również garaż jednego z nich. Tam odnaleźli kolejne kartony pełne „lewych” papierosów. W sumie w ręce mundurowych trafiło 1700 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Obaj zatrzymani tłumaczyli się, że cały nielegalny towar zakupili od przypadkowo poznanego obywatela Białorusi. Mówili też, że zamierzali je sprzedać na miejscowej targowicy. W realizacji tych planów przeszkodzili jednak łomżyńscy policjanci.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę