Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sprawca wypadku pod Pajewem skazany na 11 lat więzienia

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Na 11 lat więzienia i dożywotni zakaz kierowania pojazdami skazał białostocki sąd kierowcę tira, który na krajowej "8" doprowadził do wypadku z trzema ofiarami śmiertelnymi. Dokładnie takiej kary domagał się prokurator.

Jesienią ubiegłego roku 50-letni Łotysz kierując wyładowanym tirem staranował w okolicy Pajewa oczekującą na skręt w lewo terenową Hondę. Uderzenie było tak silne, że samochód wpadł pod inną - nadjeżdżającą z naprzeciwka - ciężarówkę. W wypadku zginęła trzyosobowa rodzina - niespełna 40-letnie małżeństwo z 17-letnim synem.

Okazało się że Łotysz był kompletnie pijany i nie zauważył stojącego na drodze samochodu. Mężczyzna przyznał się do winy i wielokrotnie przepraszał bliskich poszkodowanych. Groziło mu do 12 lat więzienia.

zobacz: Rodzina zginęła na „ósemce”

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę