Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kłusownicy ruszyli na łowy

W sobotę policjant wraz ze strażnikami straży rybackiej i leśnej na starorzeczu rzeki Narew w gminie Zbójna zatrzymał czterech kłusowników. Zabezpieczono znalezione ryby, sieci, i łódkę. Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży to pierwszy w tym roku przypadek ujęcia kłusowników.

Do zatrzymania kłusowników doszło w sobotę około godziny 17.00. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione przy mężczyznach 3 sieci służące do połowu ryb, kilka sztuk ryb oraz łódź wiosłową, którą pływali. Wszyscy trzej zatrzymani to mieszkańcy powiatu łomżyńskiego. Mężczyźni w sobotę trafili do policyjnego aresztu. Później przedstawiono im zarzut dotyczące nielegalnego połowu ryb i posiadania sieci. Ustawa o rybactwie śródlądowym przewiduje za to karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę