Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Z Łomży do... Łomży przez Łódź

Tomasz Wieczorek, Tomasz Tomala oraz Angelo Miller – taekwondyści z Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża wystąpią podczas rozgrywanej w maju Łomży o Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2011. Zawodnicy wywalczyli kwalifikację na OOM podczas odbywających się w weekend w Łodzi eliminacji polskich juniorów młodszych ze strefy wschodniej w taekwondo olimpijskim.

O kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2011, której finał odbędzie się 6-8 maja w Łomży, ubiegało się ok. 150 zawodników z strefy wschodniej.  Klub Uczelniany AZS PWSIP Łomża reprezentowali: Tomasz Wieczorek -45 kg, Tomala Tomasz -61 kg oraz Angelo Miller -41 kg trenowani przez Pawła Remiszewskiego i Martę Miller. Tomasz Tomala doszedł do półfinału, gdzie w ostatniej minucie uległ swojemu przeciwnikowi z Międzyrzecza Podlaskiego, przegrywając ostatecznie 6 do 5 zajął, 3 miejsce. Tomasz Wieczorek i Angelo Miller zostali sklasyfikowani na 5 miejscu. Dzięki tym miejscom wszyscy startujący zawodnicy AZS PWSIP zakwalifikowali się do łomżyńskiego finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w taekwondo olimpijskim..

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę