Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Podwójne potrącenie

Kierująca renault na przejściu dla pieszych potrąciła 10 i 41-latkę. Obie piesze z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Do wypadku doszło w sobotę około godziny 10:30 na przejściu dla pieszych na ulicy Stary Rynek.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 25-latka kierująca renault chciała z ulicy Rządowej skręcić w prawo w ulicę Stary Rynek. Wykonując manewr potrąciła na przejściu dla pieszych dwie osoby. W wyniku uderzenia 10-latka z urazem żuchwy trafiła do szpitala. Natomiast 41-latka po badaniach ze stłuczoną klatką piersiową została zwolniona do domu. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca samochodem była trzeźwa. Łomżyńscy policjanci szczegółowo badają okoliczności wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę