Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Maturzyści "raczej" zadowoleni

Przez 15-00 zakończył się egzamin próbny na poziomie podstawowym, po półgodzinnej przerwie chętni podeszli to poziomu rozszerzonego. W 1 Liceum Ogólnokształcącym w Łomży próbną maturę z języka polskiego pisało 190 uczniów – na rozszerzonej zostało zaledwie 48-miu. Po pierwszej części egzaminu maturzyści są na ogół zadowoleni – mówi dyrektor I LO Jerzy Łuba.

Ale na poziom rozszerzony niezbyt dużo osób zdecydowało się także w Wysokiem Mazowieckiem. W tamtejszym Liceum – na 244-ech maturzystów – poziom rozszerzony zdecydowało się “wypróbować” zaledwie 59-ciu. “Większość uzanał, że nie jest to potrzebne” - tak wybór maturzystów tłumaczy dyrektor szkoły, Ryszard Flanc.
Jego zdaniem, podstawowy poziom sprawdzi dokładnie wiedzę i umiejętności ucznia. A składał się on z 2-óch części. Pierwsza - ma sprawdzić rozumienie tekstu. Druga część pisemnej nowej matury z polskiego - to pisanie własnego tekstu.
Egzamin próbny potrwa 2 tygodnie.

(pobierz PRÓBNA MATURA 2004 - język polski - poziom podstawowy)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę