Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Czekają nas korki

Od najbliższego poniedziałku obowiązywać będzie nowa, tymczasowa organizacja ruchu drogowego na fragmencie ul. Piłsudskiego – pomiędzy jej skrzyżowaniem z Aleją Legionów, aż do wjazdu do firmy „Mackiewicz”. Do końca czerwca b.r. ruch drogowy odbywać się tu będzie przy połowicznym zamknięciu jezdni tylko od al. Legionów do ul. Spokojnej. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego we wtorek, 5 kwietnia rozpocznie tez prace związane z przebudową ronda „Solidarności” na skrzyżowanie al. Piłsudskiego z ul. Zawadzką.

Jak informuje ratusz w związku z tym tu również obowiązywać będzie od wtorku nowa, tymczasowa organizacja ruchu drogowego.  Z ruchu wyłączony zostanie odcinek ul. Zawadzkiej od ronda „Solidarności” do ul. Niemcewicza. Kierowcy jadący ul. Zawadzką od ul. Sikorskiego, na rondzie nie będą mogli jechać na wprost, (będą mogli skręcić jedynie w prawo lub w lewo). Poruszający się samochodami ul. Piłsudskiego od strony al. Legionów będą mogli pojechać przez rondo prosto lub skręcić w lewo w ul. Zawadzką. Kierowcy jadący ul. Piłsudskiego z kierunku Szosa Zambrowska – pojadą tylko prosto lub będą mogli skręcić w prawo. Pojazdy wyjeżdżające z ul. Niemcewicza i por. Łagody nie będą mogły skręcić na rondo Solidarności – jedynie mogą jechać prosto lub w kierunku ul. Przykoszarowej. Dla ruchu będzie zamknięta jedna jezdnia ul. Piłsudskiego na obecnym rondzie „Solidarności”. Zostaną wykonane tymczasowe przejazdy z płyt przez pasy zieleni przy skrzyżowaniu z ul. Małachowskiego oraz przed zjazdem do „Kauflandu”. Przejechać przez rondo można będzie jedną jezdnią. Przebudowa ronda „Solidarności” ma zakończyć się w ostatnich dniach lipca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę