Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Kolejne szczątki łosia na terenie ŁPKDN!

Do kolejnego szokującego odkrycia dokonali wczoraj pracownicy Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. W trakcie przeprowadzania monitoringu płazów na odcinku Kalinowo - Drozdowo, około godz. 9., przy poboczu jezdni znaleziono worek. - Były w nim szczątki łosia. Tym razem było to dorosłe zwierzę – mówi Mariusz Sachmaciński, dyrektor Parku, który dodaje, że wszyscy są zszokowani kolejnym, podobnym odkryciem.

Przypomnijmy w poniedziałek przy poboczu drogi Piątnica - Drozdowo znaleziono dwa worki. W jednym z nich znajdował się zabity pies, a w drugim szczątki 10-cio miesięcznego łoszaka (łosia)
-  Niewiarygodne, że ludzie, bez żadnych skrupułów dopuszczają się takich okrucieństw, a przy tym zaśmiecają własne środowisko, w którym żyją – mówi oburzony obu zdarzeniami dyrektor Sachmaciński.
Pracownicy Parku, podobnie jak kilka dni temu o makabrycznym znalezisku powiadomili m.in. Policję.  Na miejsce zdarzenia przybył również lekarz weterynarii, który dokonał oględzin szczątków. W worku znajdowały się:  łeb samca łosia - byka, jego badyl i skóra.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę