Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Żarty sobie robią?

Prima aprilis, czyli przypadający od niepamiętnych czasów 1 kwietnia dzień żartów ma się bardzo dobrze. W podtrzymywanie tradycji robienia żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, czy wręcz kłamaniu zaangażowani są niemal wszyscy... Niektóre primaaprilisowe żarty są jednak lepsze od innych... W tym roku konkury w mieście wygrali zastępcy prezydenta Łomży, którzy już dzień wcześniej zamienili się pieczątkami... Dowód jest na zdjęciu.

Zdjęcie przedstawia podpis zastępcy (którego?) prezydenta Łomży pod Obwieszczeniem Prezydenta Miasta z dnia 31.03.2011 roku dot. budowy wytwórni mieszanek mineralno – gumowo - asfaltowych przy ul. Poligonowej. Obwieszczenie zostało opublikowane w prima aprilis – 1 kwietnia 2011 roku o godz. 13:24 - w Biuletynie Informacji Publicznej UM Łomża. Przystawiona pod zeskanowanym dokumentem pieczątka należy do zastępcy prezydenta Łomży Mirosławy Kluczek, a podpis złożył zastępca prezydenta Łomży Beniamin Dobosz.
Ciekawe tylko, czy podpisany tak dokument także nie będzie uznany za żart...

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę