Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Internetowi w Łomży nie spieszą się

Na miesiąc przed końcem terminu rozliczenia się z ubiegłorocznych dochodów zrobiło to dopiero ok. 50% zobowiązanych do tego mieszkańców województwa. Oznacza to, że w ciągu najbliższych tygodni wielu podatników odwiedzi jeszcze swoje urzędy skarbowe, co przełoży się na dłuższe kolejki. Fiskus zachęca aby wobec niewątpliwych uciążliwości z tym związanych z rozliczyć się w zaciszu własnego mieszkania i przy kawie przez internet. Ta forma rozliczenia staje się coraz popularniejsza, ale w Łomży jej upowszechnianie idzie wolniej niż gdziekolwiek indziej...

Jak podaje Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku do tej pory w woj. podlaskim za pośrednictwem Internetu rozliczyło się ponad 9,5 tys. podatników, co daje nam 13 miejsce w skali kraju. Najwięcej zeznań podatkowych w województwie złożyli w formie elektronicznej mieszkańcy Białegostoku – 4904. Na drugim miejscu jest drugie co do wielkości miasto województwa – Suwałk, gdzie z przez internet rozliczyło się 1645 mieszkańców. Niewiele mniejsza od Suwałk Łomża „internetowych” podatników ma znacznie mniej... raptem 745. Łomżan w fiskusie gonią mieszkańcy Augustowa. Jak podaje Hancewicz tam przez internet rozliczyło się już 623 mieszkańców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę