Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wpadł przez alkohol...

Najpierw pobili do nieprzytomności 52-latka, a potem zabrali mu portfel z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na targowicy miejskiej w Grajewie. Sprawcy napadu zostali zatrzymani przez policję już po kilkunastu minutach od zgłoszenia. Kupowali alkohol prawdopodobnie za pieniądze pokrzywdzonego. A pokrzywdzony... z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie został zatrzymany przez policję, bo wyszło na jaw, ze od dłuższego czasu jest poszukiwany przez miejscowy sąd za kradzieże z włamaniem.

Jak podaje policja, z dotychczasowych ustaleń wynika, że 52–latek spożywał alkohol wspólnie z dwoma mężczyznami. W trakcie libacji doszło miedzy nimi do awantury, podczas, której mężczyzna został pobity przez pozostałych uczestników spotkania. Następnie napastnicy ukradli mu portfel z dwoma tysiącami złotych i uciekli. Powiadomieni policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców. Po około 15 minutach funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kupowali, alkohol prawdopodobnie za pieniądze pokrzywdzonego. Okazali się nimi mieszkańcy Grajewa w wieku 21 i 27 lat. Obaj zatrzymani byli pijani, po badaniu okazało się, że mieli od 1,5 do ponad 2 promila alkoholu.
Jak podaje oficer prasowy KPP w Grajewie po sprawdzeniu pokrzywdzonego w systemie policyjnym okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grajewie za kradzieże z włamaniem. W związku z tym został on również zatrzymany i w asyście funkcjonariuszy przebywa w szpitalu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę