Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Od jutra OSM Piątnica będzie większa

Formalnie od czwartku OSM Piątnica i SM Ostrołęka będą połączone. Obradujące we wtorek Walne Zgromadzenie Przedstawicieli Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy jednogłośnie przyjęło uchwałę o połączeniu z SM Ostrołęka. Wcześniej odpowiednia uchwałę podjęli spółdzielcy z Ostrołęki, a zgoda na połączenie obu zakładów wyraził UOKiK.

Od 31 marca 2011 roku na rynku będzie funkcjonował jeden podmiot pod nazwą Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy. Zakład produkcyjny Spółdzielni Mleczarskiej Ostrołęka stanie się natomiast  oddziałem terenowym OSM Piątnica.

Dzięki fuzji obu przedsiębiorstw OSM Piątnica umocni swoją pozycję wśród największych firm mleczarskich w Polsce, a udziałowcy połączonych spółdzielni uzyskają większe możliwości rozwoju swoich gospodarstw.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę