Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Już jest !

zdjęcia w galerii

 

Wczoraj 29.03.2011 r. w miejscowości Kalinowo o godzinie 9.00 zaobserwowano pierwszą parę bocianów. Po długiej wędrówce zabrały się do „wiosennych porządków”- poprawiają swoje stare gniazdo, przygotowują miejsce dla potomstwa. Ptaki zaczęły również przygotowania do godów.

Bociany zwiastują nam nadejście wiosny. Przylot pierwszej pary zapowiada pojawianie się niebawem w naszej okolicy większej grupy bocianów. Wiosna nadeszła!

Teraz czekamy na płazy, których zwiastunem będą ciepłe, deszczowe noce.

 

 

.....................................................................................................................


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę