Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wyniki konkursu piosenki dziecięcej w Łomży

Katarzyna Domalewska ze szkoły podstawowej nr 10 w Łomży i Anna Baczewska reprezentująca ROK, Weronika Skrodzka ze SP nr.9 i Joanna Zawłodzka z Gimnazjum nr 4 – to zwyciężczynie 12 -stej giełdy posenki dziecięcej w Łomży. W sumie w festiwalu który miał miejsce w sali widowiskowej Urzędu Wojewódzkiego w Łomży udział wzięło 60 – ciu młodych artystów.

Każdy z wykonawców przygotował do prezentacji dwie piosenki: z tekstem polskim (obowiązkowo) i z tekstem angielskim (dowolnie). Mogły to być znane przeboje polskiej i światowej estrady jak również piosenki nowe, nie publikowane lub nie emitowane w mediach. Jury oceniało m.in.: muzykalność, walory wokalne, interpretację, dykcję i ogólny wyraz artystyczny. Oceniało – i było mile zaskoczone powiedział Marek Rzemek, członek jury.
Potwierdza inny członek jury, prowadzący festiwal – Mirosław Dziewa z Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej.
W festiwalu udział wzięły dzieci i młodzież z całego powiatu łomżyńskiego, m.in.: z Kuć, Jedwabnego i Piątnicy. Organizatorem giełdy piosenki jest Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę