Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

DNI OTWARTE

Dni 2 i 9 kwietnia będą dniami otwartymi PSM I i II stopnia. 2 kwietnia o godz. 10:00 odbędzie się koncert Łomżyńskiej Orkiestry Dętej połączony z prezentacją praktycznie wszystkich instrumentów dętych. Można też będzie otrzymać bliższe informacje na temat rekrutacji do szkoły. 9 kwietnia o godz. 10:00 koncert połączony z prezentacja instrumentów smyczkowych, gitary i akordeonu. Można będzie spotkać się z nauczycielami teorii i uzyskać informacje na temat przebiegu przesłuchań kwalifikacyjnych i egzaminów wstępnych i wymagań stawianych kandydatom. Zapraszamy wszystkich chętnych!!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę