Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie przedszkolaki z medalami mistrzostw województwa

Z drugim i trzecim miejscem wróciły do Łomży Monika Marcińczyk i Malwina Szewczyk z V Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Przedszkolaków w szachach. W rozgrywanych w Białymstoku zawodach wystartowało 41 przedszkolaków z Augustowa, Białegostoku, Grajewa, Łomży i Suwałk.

W rozgrywanych w niedzielę w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku mistrzostwach grano 7 rund systemem szwajcarskim po 15 min dla zawodnika. W grupie dziewcząt od startu objęły prowadzenie Malwina Szewczyk i Monika Marcińczyk -  zawodniczki UKS-u Żak Łomża.
Jednak sprawdziło się przysłowie „Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta”. Malwina odniosła cenne zwycięstwo nad najgroźniejszą rywalką, Edytą Wysocką z Suwałk. Niestety w kolejnym pojedynku przegrała z klubową koleżanką i w ostatniej rundzie na pierwsze miejsce wyszła suwalczanka. Ich trener Sławomir Sobociński z Koła Szachowego przy SP 9 zapowiedział rewanż i walkę o medale już na Mistrzostwach Polski Przedszkolaków 2011, które odbędą się w Sielpi w dniach 26-28 kwietnia.

Medaliści MWPP – dziewczęta:
1.    Edyta Wysocka – 6 pkt. Hańcza Suwałki
2.    Monika Marcińczyk – 6 pkt. UKS ŻAK Łomża
3.    Malwina Szewczyk – 6 pkt. UKS ŻAK Łomża
...
13.  Eliza Mroczkowska – 1 pkt. UKS ŻAK Łomża

Medaliści MWPP – chłopcy:
1.    Marcin Dolata – 7 pkt. Białystok
2.    Karol Gałaszewski – 5 pkt. Hańcza Suwałki
3.    Paweł Brzozowski – 5 pkt. Białystok
...
11.  Igor Podstolski – 4 pkt. UKS ŻAK Łomża

is

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę