Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

„Łomżyńska” spółka kupiła akcje Banku Polskiej Spółdzielczości.

Centrum Technologii Informatycznych IT Card SA z Łomży, spółka z grupy PBS, kupiła „resztówkę” czyli ostatnie posiadane przez Ministerstwo Skarbu Państwa akcje Banku Polskiej Spółdzielczości. Za akcje stanowiące 1,58 proc. kapitału zakładowego spółki, wraz z prawami poboru „łomżyńska” spółka zapłaciła ponad 9,4 mln zł. Dodajmy, że BPS jest jednym z głównych udziałowców IT Card.

Spółka IT Card S.A. powstała w 2006 rok. I choć zarejestrowana jest w Łomży (ul. Al. Piłsudskiego 75), to biuro jej zarządu znajduje się w Warszawie. Spółka IT Card S.A. to firma założona przez Banki Spółdzielcze zainteresowane rozwojem nowoczesnej, elektronicznej bankowości samoobsługowej z wykorzystaniem kart płatniczych. Dziś IT Card obsługuje około 1000 bankomatów w 245 bankach w całej Polsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę