Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Prezes szpitala w Zambrowie odwołany

Rada Nadzorcza odwołała Przemysława Chrzanowskiego z funkcji prezesa spółki Szpital Powiatowy w Zambrowie. Powodem są złe wyniki finansowe informował TVP Białystok Mieczysław Kaczyński, prezes Rady Nadzorczej, spółki którą utworzyły samorządy miasta Zambrów i powiatu zambrowskiego. Szpital przyniósł niemal milion złotych straty za ubiegły rok.

Odwołany prezes Przemysław Chrzanowski, który rządził zambrowskim szpitalem od ośmiu lat, ripostuje, że to strata o sto siedemdziesiąt tysięcy złotych mniej niż zakładana w budżecie.
- W ciągu tych ośmiu lat wynik ujemny był dwa razy, w tym roku za 2010 i w 2005, kiedy pracownicy poszli do sądu i prawie 800 tysięcy trzeba było wypłacić pracownikom. W pozostałych latach spółka przynosiła zyski, więc ta ocena jest dla mnie trochę dziwna – mówi  TVP Białystok.
Chrzanowski będzie pełnił swoją funkcję do dwudziestego czwartego czerwca tego roku. Nowego prezesa rada nadzorcza chce wyłonić w konkursie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę