Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Polska – Holandia w Łomży. Bilety jeszcze są...

Do piątku zostało sprzedanych ponad 1500 z 3200 biletów na towarzyski mecz trzecich reprezentacji (U-18) Polski i Holandii, który w najbliższy wtorek zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Zjazd. Mecz będzie także oficjalnym otwarciem zmodernizowanego stadionu w Łomży. Bilety można będzie kupić jeszcze w poniedziałek, i we wtorek, ale tylko do południa.

Sprzedaż biletów prowadzona jest w formie zapisów. Codziennie (z wyjątkiem soboty i niedzieli) w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie Łomżyńskiego Klubu Sportowego przy ul. Zjazd 18 oraz w godz. 11:00 – 16:00 w sklepiku klubowym ŁKS-u w Hali Targowej na Starym Rynku w Łomży można zamawiać bilety na trybunę krytą lub odkrytą. Przy zamówieniu biletu należy podać imię, nazwisko i numer PESEL i uiścić opłatę: 10 zł – trybuna kryta; 5 zł – trybuna od rzeki; 2 zł – kobiety i dzieci do lat 12. Bilety są do odbioru w siedzibie klubu dzień po złożeniu zamówienia. W dniu meczu bilety będzie można nabyć w godzinach 8:00 – 12:00 bezpośrednio w kasach na stadionie.
Organizatorzy ponawiają apel do kibiców, aby ze względu na brak miejsc parkingowych na mecz nie przyjeżdżali samochodami. Apelują również o wcześniejsze przybycie na stadion, aby uniknąć kolejek i zdążyć z dotarciem na miejsce przed rozpoczęciem spotkania. Wejście na trybuny będzie możliwe już od godziny 16:00. Początek spotkania Polska – Holandia o godz. 17.30.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę