Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wraca zima... Synoptycy ostrzegają przed oblodzeniem jezdni i chodników

Czeka nas kilkudniowe ochłodzenie. Temperatury poniżej zera mogą spaść już dzisiejszej nocy. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW wystosowali ostrzeżenie przed oblodzeniem, powodującym utrudnienia komunikacyjne.

Ważność wydanego ostrzeżenia ma zakres czasowy od dziś (piątku) od godz. 20.00 do jutra do godz. 10:00 i dotyczy całego województwa podlaskiego. Jak prognozuje dyżurny synoptyk Maciej Maciejewski w nocy nastąpi spadek temperatury minimalnej poniżej 0°C powodując zamarzanie mokrej powierzchni dróg i chodników oraz ich oblodzenie po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem.

Tymczasem z kilkudniowych prognoz meteorologicznych wynika, że mroźne mają być także  następne noce. Temperatura w Łomży może spaść nawet do -5°C. W ciągu dnia w sobotę i w niedzielę maksymalnie ma podskoczyć do +1°C. Znowu cieplej miałoby się zaś zrobić dopiero od środy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę