Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

POWITANIE WIOSNY w grupach młodszych

Dzieci młodsze trzy- i czterolatki, chociaż pozostały w przedszkolu, także wesoło witały Wiosnę 2011. Najpierw bawiły się razem z Panią Zimą, która po raz ostatni odwiedziła przedszkolaków.

Potem mimo dobrej zabawy dzieci przepędziły ją, a pięknymi piosenkami o wiośnie przywołały Panią Wiosnę. Oczywiście zjawiła się,  przynosząc ze sobą Marzannę-symbol odchodzącej Zimy i zadania  do wykonania. Po tańcach, wyścigach żabek i zrobieniu gaika z kolorowymi wstążkami wszyscy byli pewni, że Wiosna już przyszła i zostanie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 25 marca 2011 09:48
Data ostatniej edycji: nie, 27 marca 2011 23:21:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę