Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Szeptel uruchomi telefonię VoIP

Na pierwszy ogień ma iść Białystok. Zarząd Szeptela poinformował, iż podpisał umowę ze Spółką ELPOS Sp. z o.o., drugim co do wielkości Operatorem Telewizji Kablowej w Aglomeracji Białostockiej w zakresie budowy i eksploatacji rozwiązań telefonii VoIP, dla abonentów tej sieci, w oparciu o infrastrukturę dostępową i "ostatnią milę" operatora TVK.


Dzięki tej umowie oraz umowom zawartym w kwietniu 2004 z operatorami TVK DIPOL i SAV Szeptel uzyskał bezpośredni dostęp do 50 tys. potencjalnych abonentów, z których ponad 10 tys. może mieć usługę VoIP uruchomioną natychmiast. Szeptel planuje w związku z tym projektem włączenie w ciągu najbliższych sześciu miesięcy nowych abonentów. Projekt realizowany będzie w oparciu o istniejącą infrastrukturę telekomunikacyjną i będzie finansowany ze środków własnych.

Zarząd Szeptela podtrzymał jednocześnie zaplanowane na ten rok przychody ze sprzedaży usług na ponad 32 mln zł i osiągnięcie zysku na koniec roku w kwocie minimum 5 mln zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę