Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

WITAJ WIOSNO 2011

Pierwszy dzień Wiosny 2011 r powitaliśmy tradycyjnie 21 marca razem z innymi przedszkolakami z łomżyńskich przedszkoli oraz żółtym Króliczkiem, w którego wcielił się Druh Drużynowym 59 DH "Ptaki Ptakom" Krzysztof Pyczot.

Wspólnie z dziećmi powitali Wiosnę 2011 Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Czerniawski i Zastępca Prezydenta Miasta Łomża Mirosława Kluczek. Wesoły korowód dzieci krążył na Starym Rynku wyśpiewując przebój Skaldów "Wiosna, cieplejszy wieje wiatr...". Mimo pochmurnej pogody serca maluchów były radosne. Ucieszył nas także fakt zdobycia II miejsca w Konkursie na budkę lęgową oraz III miejsca w Konkursie na Najpiękniejszą Panią Wiosnę.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi Książek za uszycie pięknego stroju Pani Wiosny oraz Przyjacielowi Przedszkola za wykonanie budki lęgowej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: nagrodzone budki (nasza w środku)
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 25 marca 2011 08:59
Data ostatniej edycji: pt, 25 marca 2011 09:46:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę