Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Prezydenckie” śledztwa przedłużone

Prokurator Apelacyjny w Białymstoku ponownie zgodził się na przedłużenie śledztw prowadzonych przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku w których zarzuty usłyszeli byli rządcy Łomży. Śledztwo w „sprawie Poligonowej” zostało przedłużone do końca maja, a to w „strawie Lidla” do końca czerwca. Pierwsze z nich prowadzone jest od połowy 2009 roku, a wszczęto je po informacji Regionalnej Izby Obrachunkowej, drugie prowadzone jest od końca 2009 roku po zawiadomieniu z Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Przypomnijmy w pierwszym z tych śledztw jako podejrzani (od listopada 2009 roku) występują były prezydent Łomży Jerzy B. i jego pierwszy zastępca Marcin S., w drugim zarzuty (luty 2011r.) usłyszał były wiceprezydent Marcin S.  i jeden z urzędników ratusza Jan K.  Postawione im zarzuty dotyczą popełnienia przestępstw tzw. urzędniczych polegających na niedopełnieniu obowiązków i przekroczeniu uprawnień.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę