Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

To oszust. Podawał się za urzędnika spółdzielni aby okraść staruszkę

Główne zdjęcie
Portret pamięciowy oszusta

Policjanci stworzyli portret pamięciowy jednego z fałszywych pracowników spółdzielni, którzy na początku marca oszukali 87-letnią mieszkankę miasta. Był to mężczyzna z wyglądu w wieku około 35 lat, wzrost około 175 cm, krępej budowy ciała, twarz owalna, włosy krótko ścięte. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży.

Do zdarzenia doszło 11 marca bieżącego roku w Łomży. Do jednego z mieszkań zapukało dwóch mężczyzn, podających się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej. Twierdzili, że muszą wymienić okna oraz grzejniki. Niczego nie podejrzewająca 87-latka wpuściła ich do środka. Tam sprawcy w trakcie przechodzenia z jednego pomieszczenia do drugiego wykorzystali nieuwagę gospodyni i zabrali kopertę z pieniędzmi w kwocie 6700 zł. 87-latka o ich utracie zorientowała się po wyjściu fałszywego „pracownika spółdzielni”. Wszystkie osoby, które widziały zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerami telefonów /86/ 474 14 50 i /86/ 474 14 51 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu 997 lub komórkowy 112.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę