Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Uprawiał konopie w domu

Łomżyńscy policjanci w domu 20-latka znaleźli dobrze przygotowaną plantację konopi indyjskich. Zabezpieczyli także blisko 40 gram gotowego suszu. Teraz młody mężczyzna za uprawę i wprowadzanie do obrotu środków odurzających odpowie przed sądem.

We wtorek wieczorem funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymali informację o hodowli konopi indyjskich w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci pojechali pod wskazany adres. W mieszkaniu 20-latka znaleźli dobrze przygotowaną plantację, w której w doniczkach w specjalnych warunkach rosło pięć krzaków konopi. Ponadto mundurowi zabezpieczyli także prawie 40 gram gotowego suszu tej rośliny oraz urządzenia wykorzystywane do jej hodowli. Zatrzymany został również 28-letni mężczyzna, który tego samego dnia kupił od „domorosłego ogrodnika” blisko 3 gramy narkotyku. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Zarzuty, jakie usłyszą będą dotyczyły posiadania, uprawy i wprowadzania do obrotu środków odurzających. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

źróło: KWP w Białymstoku

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę