Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Fiskus już oddaje...

- Do tej pory urzędy skarbowe z województwa podlaskiego zwróciły swoim podatnikom około 60 mln złotych – podaje Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku. - W urzędach złożono już około 190 tys. PIT-ów, co stanowi blisko 40 proc. zeznań, które powinny wpłynąć do urzędów.

Tegoroczna kampania podatkowa przebiega bardzo podobnie, jak kampanie w latach poprzednich. Podatnicy najczęściej rozliczają się osobiście w siedzibie urzędu, ale coraz większa liczba podatników przesyła swoje zeznania podatkowe za pośrednictwem Internetu. Jak podaje Hancewicz w większości urzędów skarbowych na złożenie zeznania podatkowego czeka się, w zależności od dnia tygodnia, w granicach 5 – 15 minut. Najwięcej podatników przychodzi do urzędów w poniedziałki. Najdłuższy okres oczekiwania na złożenie zeznania, dotyczy przede wszystkim sytuacji, kiedy PIT-y są wprowadzane do systemu POLTAX bezpośrednio przy podatnikach, ale dzięki temu możliwe jest ograniczenie liczby błędów pojawiających się w zeznaniach (zwłaszcza błędów rachunkowych).

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę