Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku z Dwornej

W poniedziałek 28 lutego po godzinie 17:00 na ulicy Dwornej doszło do potrącenia pieszej. 56-latek jadący mitsubishi potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię. Potrącona kobieta, 82-latka, niestety zmarła w szpitalu wskutek obrażeń odniesionych w tym wypadku. Teraz policjanci chcąc ustalić dokładny przebieg zdarzeń poszukują świadków wypadku.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży prowadzą czynności w śledztwie powierzone przez Prokuraturę Rejonową w Łomży – informuje Izabela Białomyzy.
Wszystkie osoby, które widziały przebieg zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą pod numerem telefonu 86 474 14 58 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 997 lub 112.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę