Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Uniwersytet Dzieci Bogdana Jańskiego

Dnia 16 marca 2011r starszaki uczestniczyli w kolejnym wykładzie na wyższej uczelni tym razem w Wyższej Szkołe Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Na pytanie "Jak rozumieć reklamę?" odpowiedzi udzielał dr inż. Jacek Dziwulski, pracownik naukowo-dydaktyczny WSZiP.

Dzieci są grupą najbardziej narażoną na oddziaływanie przeróżnych reklam. Oglądanie zalewu reklam przez dzieci doprowadza do sytuacji, w kórych maluchy wymuszają na rodzicach zakupy konkretnych produktów. Wykładowca udzielał między innymi wskazówek jak bronić się przed szkodliwym działaniem przekazów reklamowych. Po wykładzie przedszkolaki otrzymały indeksy podpisane przez Pana Doktora. W drodze powrotnej odwiedzilismy naszą niezapomnianą Łomżyniankę Hankę Bielicką.

Władzom uczelni serdecznie dziekujemy za zaproszenie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 21 marca 2011 23:31
Data ostatniej edycji: pon, 02 maja 2011 17:09:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę