Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pierwsze wypowiedzenia z łomżyńskiego Fabetu

Pracownicy łomżyńskiego otrzymali w poniedziałek (21.03) pierwsze wypowiedzenia. Pracę w ciągu najbliższych dni straci tam prawie sto osób. Pracownicy są wpuszczani na teren zakładu w niewielkich grupach i załatwiają niezbędne formalności. Część z nich jest zwalniana z obowiązku przychodzenia do pracy inni od razu dostają wypowiedzenia. Większość z nich nie ma nadziei na znalezienie nowej pracy.

Do Łomży przyjechał wiceprezes francuskiej Grupy CB, do której należy łomżyński zakład. Jak mówi Sylvian Cotin decyzja o zamknięciu Fabetu jest podyktowana trudną sytuacją na rynku budowlanym. Deklaruje też, że firma pomoże pracownikom w znalezieniu nowej pracy.

Łomżyński Fabet produkował prefabrykaty betonowe. Tydzień temu właściciele poinformowali pracowników o zamknięciu zakładu i kazali im opuścić firmę. Fabet należy do francuskiej Grupy CB od 2007 roku. Firma ma w Polsce jeszcze trzy zakłady.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę