Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wiosna jest, ale na razie bez słońca...

21 minut po północy zaczęła się astronomiczna wiosna. I choć w rankiem w Łomży było jeszcze kilka stopniu mrozu, to zdaniem synoptyków teraz już będzie cieplej. Dziś w ciągu dnia temperatura maksymalna może wynieść nawet ok. +8°C. W kolejnych dniach ma być jeszcze cieplej, choć wygląda na to, że w pierwszych dniach wiosny słońca dużo u nas nie będzie.

Dziś, zdaniem synoptyków na terenie województwa podlaskiego temperatura maksymalna wyniesie od 6°C do 8°C. Przez cały dzień utrzymywało się będzie zachmurzenie umiarkowane, a na północy województwa okresami duże. Wiatr słaby okresami umiarkowany, południowo-zachodni. Taka pogoda sprawi, że jeszcze wiosny na własnej skórze nie odczujemy. Temperatura odczuwalna to bowiem nawet -5°C.
Podobna pogoda, choć troszkę cieplej, ma być przez kilka kolejnych dni. Pocieszające jest to, że nocami temperatury nie powinny już spadać poniżej zera.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę