Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zaginiony Radosław Łupiński

Policjanci poszukują zaginionego 19-letniego mieszkańca gminy Kulesze Kościelne. 20 lutego 2011 r. późnym wieczorem wyszedł z domu nie informując o tym rodziny. Ostatni raz widziany był dzień później w miejscowości Grądy Woniecko, gdzie przebywał z wizytą u znajomego. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 172 cm; waga ok. 74 kg; krępa budowa ciała; czoło wysokie; włosy blond, krótkie, proste uczesane na czoło; oczy niebieskie; twarz owalna; uszy średnie, lekko odstające; nos mały, prosty.
Ubrany był w: szarą ortalionową kurtkę typu biodrówka, niebieskie dżinsy oraz białe sportowe buty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu 86 275 72 00 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę