Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Spłonął zakład produkujący znicze

Ponad sześć godzin trwała akcja gaśnicza w Prostkach pod Grajewem. W nocy zapalił się tutejszy zakład produkcji zniczy. W akcji gaśniczej brało udział 13 zastępów strażaków. Strażakom udało się zablokować rozprzestrzenianie się ognia na pobliskie budynki.

Strażaków o pożarze powiadomił kierowca samochodu przejeżdżającego około godz. 1.00 w nocy  przez Prostki. Zauważył on że z budynku przy przejeździe kolejowym wydobywają się przez dach i oknami płomienie. Na razie nie są znane przyczyny wybuchu pożaru. Straty są bardzo duże. Strażacy wstępnie szacują je na ok. 700 tys zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę