Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Bilety na mecz trzecich reprezentacji Polska - Holandia w sprzedaży od piątku

Jutro (w piątek 18 marca) rozpoczną się zapisy na bilety na rozgrywany na łomżyńskim stadionie towarzyski mecz piłkarski reprezentacji U-18 Polska – Holandia. Mecz będzie mogło oglądać 3201 kibiców – tyle wejściówek na obie trybuny – zadaszoną od strony ulicy Zjazd i odkryta od strony Narwi – naszykowali organizatorzy. Wejściówki na mecz, który będzie także otwarciem piłkarskiej części stadionu miejskiego w Łomży po modernizacji, kosztują 10, 5 i 2 zł.

Mecz reprezentacji Polski i Holandii U-18 organizuje Podlaski Związek Piłki Nożnej, współorganizatorem jest ŁKS 1926 Łomża, a honorowy patronat nad nim objął Prezydent Miasta Łomży. Zostanie on rozegrany we wtorek, 29 marca, o godz. 17:30 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd w Łomży. Jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza zapisy na bilety będą prowadzone w dwóch miejscach: w siedzibie Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 przy ul. Zjazd 18 (od 8:00 do 16:00) oraz w sklepiku klubowym ŁKS 1926 w Hali Targowej na Starym Rynku (11:00 – 16:00).
Przy zamówieniu biletu należy podać imię, nazwisko i numer PESEL oraz wybrać trybunę i sektor, na który bilet ma obowiązywać. Te na trybunę krytą (1752 wejściówek) są droższe i kosztują 10 zł, te na trybunę od strony rzeki (1449) są o połowę tańsze. Bilety po 2 zł mogą zaś kupować kobiety i dzieci do lat 12.
Za płaci się w momencie zamówienia, a odebrać będzie można go następnego dnia w siedzibie klubu. Bilety można będzie kupować także w dniu meczu - w godzinach 8:00 – 12:00 - bezpośrednio w kasach na stadionie.
- Organizatorzy meczu apelują do wszystkich kibiców, aby ze względu na brak miejsc parkingowych na mecz nie przyjeżdżali samochodami – informuje Czech. - Apelują również o wcześniejsze przybycie na stadion, aby uniknąć kolejek i zdążyć z dotarciem na miejsce przed rozpoczęciem spotkania.
Kibice na trybuny mają być wpuszczani już od godziny 16:00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę