Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Ukradł parkiet

Na blisko 10 tysięcy złotych wycenił straty jeden z mieszkańców Łomży po wizycie w jego piwnicy złodzieja. Zginęło 55m2 parkietu dąb antyk. Na szczęście łomżanin odzyskał już cały parkiet. Policjanci ujęli złodziej wraz z łupem.

Do kradzieży doszło pomiędzy 9 lutego, a 9 marca.  To właśnie podczas wizyty w piwnicy przed tygodniem mieszkaniec jednego z bloków przy ulicy Prusa zorientował się, że do piwnicy było włamanie i że skradziono złożony tam parkiet. Poszkodowany poinformował policję – wartość skradzionego mienia szacując na 9274 zł. Po kilku dniach policjanci odnaleźli złodzieja i cały łup. Złodziejem okazał się 37-letni mieszkaniec Białegostoku. Teraz sprawca za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę